Почетна Нови производи За нас Квалитет Каталози Контакт
Производи
Останати производи од оваа категорија
Почетна » Трпезарии » Трпезариски столици » МАНОН
     

Манон столица, изработена во букова и дабова конструкција, обложена со висококвалитетен штоф во антрацит, зелена, петолеј и кафена боја.