• Опис
  • Постави прашање

Опис

Кујна Мелани, идеален спој на класика и рустика.
Изработена од профилиран медијапан, боен по најнова технологија со ултра мат ефект. Голем избор на бои по РАЛ карта.

Ве очекуваме во нашите продажни салони, заедно да го изработиме решението за Вашата совршена кујна.

[recaptcha]

Слични производи