Sale

Душек МЕДИКО

9.490,00 ден14.990,00 ден

Категории ,
Исчисти

Опис

 

МЕДИКО душекот е исклучително издржлив душек направен од традиционални материјали. Пружинското јадро му обезбедува на вашето тело постојана поддршка, а латекс кокосовите облоги обезбедуваат дишење на јадрото. Компактноста на душекот ја зголемува рамката од пена околу јадрото.

Достапен во димензии :
  90 х 190см
90 х 200см

190 х 160см
120 х 200см
140 х 200см
160 х 200см
180 х 200см

*Производ на компанијата HILDING ANDERS
 

Дополнителни информации

Димензии

90х200цм, 90×190цм, 120х200цм, 140х200цм, 160х200цм, 160х190цм, 180х200цм