Sale

Душек ФРЕЈА

14.490,00 ден22.990,00 ден

Исчисти

Опис

Достапна удобност за упорните спијачи.

Изберете го душекот Freya за опремување на детски или брачен кревет. Ова е најудобниот душек со џебно јадро кое овозможува удобно спиење на парот, дури и кога партнерите се вртат во сон. Мекоста ја даваат облогите изработени од отпорна полиуретанска пена.

Душекот е покриен со слој од филц кој му дава дополнителна компактност.

Кога вашето дете е подготвено да спие во вистински кревет, овој едноставен душек ќе обезбеди топлина и удобност.

 

Едноставна функционалност

Доколку не ви требаат специјални ергономски додатоци за поддршка на болните делови од телото, овој душек е паметен избор за вас.

 

Достапен во димензии :
90 х 200см

120 х 200см
140 х 200см
160 х 200см
180 х 200см

*Производ на компанијата HILDING ANDERS

Дополнителни информации

Димензии

90х200цм, 120х200цм, 140х200цм, 160х200цм, 180х200цм