Ксола

94.328,00 ден146.796,00 ден

Исчисти

Опис

Ксола е удобна модуларна софа со едноставен и модерен дизајн.
Совршено катче за релаксација после напорен ден.
Без разлика дали сакате да ја читате Вашата омилена книга, да ја гледате омилената серија или едноставно да уживате во мирот и тишината, Ксола ќе ви овозможи скапоцено чувство на удобност.

 

Димензии:

Висина:  75цм

длабочина: 115цм

висина на седиште: 42цм

длабочина на седиште: 61цм

 

Димензии на елементи: 

Двосед : 264х115х75цм

Тросед : 298х115х75цм

Агол : 366х177х75цм

*перници полнети со пердуви

 

*Цената на гарнитурата е изразена за штоф кат.1

 

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
Елементи

агол, агол троделен, двосед, табуретка, тросед